02
Cze-2016

Twins oN Tour w Rzeszowie

Twins oN Tour w klubie underground w rzeszowie: Kasia o samotnej podróży w głąb Czarnego Lądu: Tanzania, Uganda i Rwanda

2 czerwca zapraszamy na spotkanie z Katarzyną Kowalczyk z blogu Twins oN Tour (dwa tygodnie wcześniej gościć będziemy jej siostrę – Karolinę).

Start: 20.00
Wstęp: 5 PLN

Trwająca miesiąc (na przełomie lutego i marca 2015), samotna podróż dwudziestotrzyletniej studentki budownictwa do Tanzanii, Ugandy i Rwandy to spełnienie marzenia o podróży w głąb Czarnego Lądu. Prelekcja z podróży przybliży historię ludobójstwa w Rwandzie oraz to, jak w pobliżu kaldery wygasłego wulkanu Ngorongoro żyją Masajowie w Tanzanii. Podróżniczka opowie o plemionach Batwa żyjących na wyspach jeziora Bunyonyi w Ugandzie i o tym, jak nie wydać fortuny na Safari w jednym z największych parków narodowych na świecie ? Serengeti. Nie zabraknie również praktycznych wskazówek odnośnie bezpieczeństwa podczas podróży po Afryce, tego co warto i czego nie warto zobaczyć w stolicach Ugandy i Rwandy oraz o rajskiej wyspie Zanzibar.

Kasia
Studentka Budownictwa na AGH, pasjonatka wspinaczki i fotografii; francuskojęzyczna strona duetu. Bez pamięci zakochana w Afryce, fascynatka Teorii Wielkiego Wybuchu.

0

 likes / 0 Komentarze
Poleć ten post:

Archiwum

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec