10
kw.-2016

Red Bull Can You Make It? Czas, start!

Start wyścigu Red Bulla Can You Make It? już za kilka dni!

Jestem jedyną kobietą reprezentującą Polskę w jednych z najbardziej zakręconych zawodach na świecie – Red Bull Can You Make It! Wraz z kolegami – Wojtkiem i Bartkiem – tworzymy drużynę Space For Dream, która już 12-go kwietnia rozpocznie swój wyścig. Punktem startowym jest Berlin, metą natomiast Paryż. Mamy tydzień na pokonanie tego dystansu i nie byłoby prawdopodobnie w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że jedyną walutą, którą możemy się posługiwać są puszki red bulla. Wszystkie pieniądze, karty płatnicze, a nawet telefony są nam rekwirowane na czas trwania wyścigu. To jednak nie wszystko. Po drodze do Paryża, moja drużyna będzie musiała wykonać zadania z listy wyzwań i dotrzeć do minimum 6 „checkpointów”, na których za wykonane zadanie czekają kolejne 24 puszki red bulla.

Wesołe najlepszego początki.

Jak zaczęła się ta historia? O zawodach Red Bull Can You Make It? było głośno w studenckiej społeczności jeszcze na długo przybyciem wiosny. Swój udział w konkursie zawdzięczam zaproszeniu Wojtka i Bartka, którzy postanowili utworzyć drużynę Space For Dream promującą nasz projekt wyprawy na Pacyfik 2018 o tej samej nazwie. Niewiele się zastanawiając, zmontowaliśmy 1-minutowy film promujący, który dokumentuje nasze dotychczasowe wyprawy podróżnicze do m.in. Tanzanii, Ugandy, Rwandy, Jordanii, Nowej Zelandii, Australii, Laosu, Polinezji Francuskiej. Ostatnie ujęcia dograliśmy ostatniego dnia składania zgłoszeń, w walentynki. Czekało nas nie lada wyzwanie, ponieważ scenariusz filmu przewidywał złapanie na stopa dorożki, co było niezwykle trudnym zadaniem z racji na święto zakochanych. Szczęśliwie udało nam się złapać dorożkę, za którą zapłaciliśmy oczywiście puszką red bulla. Całość filmu została zmontowana jeszcze tego samego dnia i na chwilę przed północą z powodzeniem udało się wysłać nasze zgłoszenie.  Oto efekt końcowy – film promujący moją drużynę Space For Dream.

Etap krajowych eliminacji.

Kolejnym etapem eliminacji była promocja filmu w internecie. Z ponad 70 konkurujących między sobą drużyn z Polski, wybrano 12 z największą ilością głosów. Następie z najpopularniejszej dwunastki, jury wybrało trójkę najciekawszych zespołów, która wraz z pozostałymi 162 drużynami z całego świata dostała możliwość wzięcia udziału w wyścigu Red Bull Can You Make It?

Ready, steady…

Dzisiaj pozostają 2 dni do wielkiego startu, którego miejscem jest brama Brandenburska w Berlinie. Przed następny tydzień będziemy wspólnie pracować na piękne wspomnienia i przeżywać jedną z najciekawszych przygód życia. Zarówno fotorelacje jak i videorelacje będziemy umieszczać na bieżąco na naszym oficjalnym kanale na stronie red bulla, do którego link znajduje się tutaj.

Gdzie nas znaleźć podczas wyścigu?

Gorąco zachęcam wszystkich do śledzenia poczynań mojej drużyny na Fanpage Twins oN Tour oraz Fanpage Space For Dream, bo to tutaj będą na bieżąco dodawane informacje o najświeższych relacjach. Zapewniam, że wrażenia będą przednie!

Kasia
Studentka Budownictwa na AGH, pasjonatka wspinaczki i fotografii; francuskojęzyczna strona duetu. Bez pamięci zakochana w Afryce, fascynatka Teorii Wielkiego Wybuchu.

0

 likes / 0 Komentarze
Poleć ten post:

Archiwum

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec