02
cze-2016

Twins oN Tour w Rzeszowie

Twins oN Tour w klubie underground w rzeszowie: Kasia o samotnej podróży w głąb Czarnego Lądu: Tanzania, Uganda i Rwanda

2 czerwca zapraszamy na spotkanie z Katarzyną Kowalczyk z blogu Twins oN Tour (dwa tygodnie wcześniej gościć będziemy jej siostrę – Karolinę).

Start: 20.00
Wstęp: 5 PLN

Trwająca miesiąc (na przełomie lutego i marca 2015), samotna podróż dwudziestotrzyletniej studentki budownictwa do Tanzanii, Ugandy i Rwandy to spełnienie marzenia o podróży w głąb Czarnego Lądu. Prelekcja z podróży przybliży historię ludobójstwa w Rwandzie oraz to, jak w pobliżu kaldery wygasłego wulkanu Ngorongoro żyją Masajowie w Tanzanii. Podróżniczka opowie o plemionach Batwa żyjących na wyspach jeziora Bunyonyi w Ugandzie i o tym, jak nie wydać fortuny na Safari w jednym z największych parków narodowych na świecie ? Serengeti. Nie zabraknie również praktycznych wskazówek odnośnie bezpieczeństwa podczas podróży po Afryce, tego co warto i czego nie warto zobaczyć w stolicach Ugandy i Rwandy oraz o rajskiej wyspie Zanzibar.

Kasia
Studentka Budownictwa na AGH, pasjonatka wspinaczki i fotografii; francuskojęzyczna strona duetu. Bez pamięci zakochana w Afryce, fascynatka Teorii Wielkiego Wybuchu.

0

 likes / 0 Komentarze
Poleć ten post:

Archiwum

> <
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec
Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec